4 Mart 2008

2008 AVRUPA SALON OKÇULUK ŞAMPİYONASI - Torino- 4-8 Mart 2008

- Resmi büyük görmek için üzerine tıklayın.
- Türkiye yarışmaya; iki idareci, yedi antrenör ve on sekiz sporcuyla katıldı.

- İtalya Torino 2008 Avrp. Okç. Yarş. Tanıtım ... >>>- 2008 AVRUPA SALON OKÇULUK ŞAMPİYONASI' INI BU SİTEDEN TAKİP EDEBİLİRSİNİZ ... >>>( 5 ve 6 martta yapılan ferdi yarışmalarda hiçbir sporcumuz final atışlarına kalamadı.İnşaallah takım yarışmalarında derece alırız.)

- Öğleden sonra gerçekleştirilen Takım Yarışmalarında sporularımız Genç Makaralı Erkek, Büyük Makaralı Erkek, Klasik Genç Bayan, Klasik Genç Erkek ve Klasik Büyük erkekelerde yarı finale kalmayı başardı. Yarı final atışları genç sporcular için 07/03/2008, büyük sporculaırmız içinde 08/03/2008 günü gerçekleştirilecektir.

-Compound (makaralı) Genç Bayan Takımımız da yarışmaya götürülseydi; onlarda finallere kalacaklardı, derece alma şansları da çok yüksekti bence.

- İtalya'nın Torino kentinde düzenlenen Salon Avrupa Şampiyonası' nda dün Gençler Takım Final yarışmaları yapıldı. Recurve Yay kategorisinde hem erkeklerde hem bayanlarda yarışan sporcularımız 4. oldular. Compound Yay kategorisinde yarışan Erkek sporcularımız yine 4. sırayı aldı. Yarışma bu gün yapılacak olan Büyükler kategorilerinde takım ve ferdi final yarışmaları ile son bulacak.

- Bu gün yarışacak olan Compound Yay ve Recurve Yay Büyük Erkek takımlarımıza başarılar diliyorum, inşaallah iki kupa buradan alırız.

- Bu gün yapılan yarışmalarda Compound Yay Erkek Takımımız da 4. oldu, ülkemize tek madalyayı Avrupa 3.'sü olan Recurve Yay Erkek Takımımız getirdi.

Hiç yorum yok:

“Archery is a good mental sport. It teaches you a lot discipline”

Okçuluk faydalı bir zihinsel spordur. Bize bir çok displin kazandırır.